Profil školy

Základná škola JULFA otvorila svoje brány prvýkrát v školskom roku 2017/2018.

Má moderné vybavenie potrebné k najlepšej výučbe. Má zaškolený nepedagogický personál, a výborný pedagogický kolektív. Na našej škole máme moderné učebne pre teoretickú výučbu ale aj na praktické aktivity. Naša škola sa zapája aj do projektov, napr. Retro deň, Ponožkový deň, Deň jabĺčka, Vianočný jarmok a akadémia, ... . Náš pedagogický kolektív zahŕňa aj profesorov, školského psychológa i výchovného poradcu. Máme aj skvelých vychovávateľov pre ŠKD (školský klub detí). Na škole máme aj školskú jedáleň, ktorá ponúka výborné obedy. Naša škola deťom ponúka aj zábavné krúžky, napr. športové krúžky ( florbal, športová gymnastika, loptové hry, basketbal, futbal, zápasenie, karate ), krúžky varenia, krúžok zameraný na mediálnu výchovu, tanečné krúžky ( ľudové tance, Mažoretky ). Naša škola ponúka aj internetovú žiackú knížku ktorá je stále aktuálna, na internetovom portáli edupage. Naša škola ponúka aj výučbu pomocou tabletov v multimediálnej učebni. Iné odborné či jazykové učebne majú výučbu cez interaktívnu tabuľu. Naša škola ponúka pre žiakov 7. ročníka lyžiarský výcvikový kurz a pre žiakov 3. ročníka plavecký výcvikový kurz. Každoročne naša škola organizuje v júni zájazdy ŠVP ( škola v prírode ) do hotelov či zahraničia kde prebieha výučba v prírode.

História riaditeľov školy:

1. Prof. Juraj FORGÁČ- od školského roku 2017/2018 – súčasnosť